Знайти сумішні кути якщо вони відносятьмя як 2:3​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфуддинова Самира.

Ответ:

Объяснение:

Сума сумісних кутів = 180 градусів

2х+3х=180

5х=180

х=180/5

х=36

2*36=72 - один кут

3*36=108 - другий