Дана арифметична прогресія (an). Відомо, що a1=0,8 і d=1,2. Обчисли суму перших шести членів

арифметичної прогресії.Запиши відповідь у вигляді числа, округливши його до десятих:​

Ответы на вопрос

Отвечает Марычева Алина.

Ответ:

S=22.8

Объяснение:

a6= 0.8+1.2*5= 6.8

S6= (0.8+6.8)*6/2= 22.8