бічна сторона рівно бедриного трикутника дорівнює 14 см а його основа на 2 см довша. Знайдіть

периметер цого трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Іліх Максим.

Объяснение:

например

AB=14см

AC=14+2=16см

BC=AB=14см

P=14+16+14=44