Знайдіть усі значення а, за яких відношення коренів рівняння х²+ах-16=0 дорівнює -4​


Ответы на вопрос

Отвечает Староконь Алексей.

Ответ:

-8

Объяснение:

-4^2+а(-4)-16=0

-16-4а-16=0

-32-4а=0

-4а=32

а=-8