Знайти площу ромба (у см²), якщо одна з його діагоналей дорівнює 5 см, а друга діагональ

– у 2 рази більша. a)25 см2б)50 см2в)20 см2г)40 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Софронова Виктория.

Ответ:а) 25см2

Объяснение:

Вторая диагональ : 5×2=10см

S=1/2 10×5=25см2