знайти площу трикутника висота якого дорівнює 7 см а сторона до якої вона проведена 6 см. Треба

розв'язання допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.

Ответ:

21

Объяснение:

Дано:ΔАВС;АС=6 см;ВК(высота)=7 см;Решение:Из ΔАВС:S(ΔАВС)=1/2*С*ВК=1/2*6*7=21 см²;Ответ:S(ΔАВС)=21 см².