знайдіть кути трикутника, якщо два з них відносяться як 2:5,а зовнішній кут при третій вершині

дорівнює 140 градусів.срочно нужно пожалуйста.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артём.

Объяснение:

2х+5х=140

7х=140

х=20

2*20=40°- перший Кут

5*20=100- другий кут

180-140=40°- третій кут

Отвечает Хворов Иван.

Ответ:

2x+5x=140

7x=140

x=20

2•20=40°-перший кут

5•20=100°-другий кут

180-100=40°-третiй кут