Знайти площу рівнобічної трапеції основа якої 14 см і 32 см а бічна сторона 15 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кичаев Вадим.

Ответ:

S = 276 см²

Объяснение:

Проведемо висоту ВН.

З ΔАВН за теоремою Піфагора знайдем ВН

ВН = √АВ²- АН²

АН = (AD-BC) : 2 = (32 - 14) : 2 = 9 см

ВН = √АВ²- АН² = √15² - 9² = √225 - 81 = √144 = 12 см

S = (AD+BC) : 2 × BH = (32+14) : 2 ∙ 12 = 276 см²