у прямокутнику abcd бісектриса кута B перетинає сторону cd у точці К, а продовження AD- у точці

F.Знайти площу прямокутника якщо BK=6 см, а BF=9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Сактаганова Карина.

Ответ:     S = 27 cм² .

Объяснение:

У рівнобедреному прямокутному ΔВКС   ВС = СК ; ВК = ВС√2 ;

ВС= ВК/√2 = 6/√2 см .

У рівнобедреному прямокутному ΔВAF  AB = AF ;  BF= AB√2 ;               AB = BF/√2 = 9/√2 cм .Площа даного прямокутника S = AB*BC =

= 9/√2 * 6/√2 = 54 / 2 = 27 ( см²) .