два робітники працюючи разом можуть виконати деяку роботу за чотири дні перший робітник може

виконати цю роботу на 6 днів швидше ніж другий Скільки днів потрібно першому робітникові для виконання цієї роботи​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Ответ:

За 6 дней

Пошаговое объяснение:

Пусть певый рабльник выполнит работу за Х дней, а второй за Х+6  дней

Уравнение

1/Х+1/(Х+6)=1/4

8Х+24=Х*Х+6Х

Х*Х-2Х=24

Х*Х-2Х+1=25

(Х-1)*(Х-1)=5*5

Полжительное решение : Х=6 (дней)

Отвечает Новик Дмитрий.

Відповідь:

За 6 дней

Пошаговое объяснение:

Рівняння

1/Х+1/(Х+6)=1/4

8Х+24=Х*Х+6Х

Х*Х-2Х=24

Х*Х-2Х+1=25

(Х-1)*(Х-1)=5*5

Відповідь: Х=6 (дней)