Знайдіть кути, утворенні при перетині двох прямих, якщо різниця двох із них дорівнює 38°. СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Нарушевич Мария.

Ответ:

візьмемо 1 кут за Х

а інший за У

рівняння

х+у=180

х-у=38

тоді

х=38+у

підставляємо в рівняння

38+у+у=180

38+2у=180

2у=180-38

2у=142

у=71

тоді

х+у=180

х+71=180

х=180-71

х=109

відповідь

х=109

у=71