один із внутрішніх односторонніх кутів утворених при перетині двох паралельних січною, на 28

градусів більший за інший. знайти більшийз утворених відповідних кутів​

Ответы на вопрос

Отвечает Яхин Айсар.

Ответ:104

Объяснение:

один кут=х

другий=х+28

х+х+28=180

2х=152

х=76

Оскільки потрібен бильший  кут с утворених, то 76+28=104