1) Один з кутів, що утворюється при перетині   двох прямих, дорівнює 48 градусів.

Знайти решту кутів.  2) Знайти суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 2 : 3.  3) Дано трикутник АВС = трикутнику MNP,  АВ = 6 см, ВС = 8 см. Сторона АС на 3 см більша від сторони MN. Знайти       периметр трикутника MNP.  4) Сума двох внутрішніх різносторонніх кутів при двох паралельних прямих і січній дорівнює 140 градусів. Знайти      ці кути.  5) Один з кутів трикутника дорівнює  72 градуси, другий на 15 градусів менший від нього. Знайти третій кут трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахрименко Виктория.

Ответ:Номер 1

Образовались две пары вертикальных углов

<1=<3=48 градусов

<2=<4=(360-48):2=132 градуса

Номер 2

2Х+3Х=180

5Х=180

Х=180:5

Х=36

<1=36•2=72 градуса

<2=36•3=108 градусов

Номер 3

АС=МР=6+3=9 см

Р МNP=6+8+9=23 см

Номер 4

<1=<2=140:2=70 градусов

Номер 5

<3=180-(72+72-15)=51 градус

Объяснение: