⠛⠛⣿⣿⣿⣿⣿⡷⢶⣦⣶⣶⣤⣤⣤⣀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⡀⠀ ⠀⠀⠀⠉⠉⠉⠙⠻⣿⣿⠿⠿⠛⠛⠛⠻⣿⣿⣇⠀ ⠀⠀⢤⣀⣀⣀⠀⠀⢸⣷⡄⠀⣁⣀⣤⣴⣿⣿⣿⣆

⠀⠀⠀⠀⠹⠏⠀⠀⠀⣿⣧⠀⠹⣿⣿⣿⣿⣿⡿⣿ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠛⠿⠇⢀⣼⣿⣿⠛⢯⡿⡟ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠦⠴⢿⢿⣿⡿⠷⠀⣿⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⣷⣶⣶⣤⣤⣤⣤⣤⣶⣦⠃⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢐⣿⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⠻⢿⣿⣿⣿⣿⠟⠁ За перший день трактористи обробили 80 га поля, що складає 40% всього поля. Знайти площу поля, яку залишилося обробити записати розвязання задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Горловский Паша.

Відповідь:

Нехай загальна площа поля дорівнює S га. За перший день трактористи обробили 40% всієї площі поля, тобто 40/100 * S = 0.4S га. Відомо, що обробили 80 га, тому 0.4S = 80. Розв'язуючи це рівняння відносно S, отримуємо:

0.4S = 80

S = 80 / 0.4

S = 200

Отже, загальна площа поля дорівнює 200 га. За перший день обробили 80 га, тому площа, яка залишилася обробити, дорівнює:

200 - 80 = 120 га

Отже, наступного дня потрібно обробити залишок поля площею 120 га.