Два кола мають зовнішній дотик.Відстань між їх центрами дорівнює 48 см.Знайдіть радіуси кіл , якщо

вони відносяться як 5:7 , помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Иван Емцев.

Ответ:

20 см,  28 см.

Объяснение:

r/R = 5/7

r=5x см

R=7x см

5х+7х=48;  12х=48;  х=4

r=5*4=20 см

R=7*4=28 см