Знайдіть гострий кут ромба, якщо його сторона утворює з діагоналями кути, один із яких на 18°

більший за інший. А. 72° Б. 78° В. 80° потрібен розв'язок

Ответы на вопрос

Отвечает Фуксина Виктория.

Ответ:

72

Объяснение:

2х+2(х+18)=180

2х+2х+36=180

4х=180-36

4х=144

х=144:4

х=36

Гострий кут=2*36=72