Одна із сторін паралелограма в 3 рази більша проведеної до неї висоти. Обчисліть сторону та

висоту паралелограма, якщо його площа дорівнює 48см2 Срроочнооо

Ответы на вопрос

Отвечает Перепичай Маша.

Ответ:

Позначимо сторону паралелограма як 3х, а висоту як х, тоді:

48=3х×х

48=3х²

16=х²

х=4 (см) висота

3×4=12 (см) сторона