Знайдіть невідому сторону трикутника АВС, якщо АВ=3 см, АС=4 см, кут А дорівнює 60 градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Базарная Влада.

Ответ:

Удачі

Объяснение:

Сторону ВС знаходимо за допомогою формули довжини через дві сторони і кут між ними (за теоремою косинусів)

ВС=\sqrt{AC^{2}+AB^{2}-2*AC*AB*cosA  } = \sqrt{4^{2}+3^{2}-2*4*3*\frac{1}{2}   } = \sqrt{13} см