4. У прямокутній трапец основи дорівнюють 7 см і 27 см, а менша бічна сторона дорівнює 10 см.

Знайти площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.

Ответ:

170 см²

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, ∠К=90°, МР=7 см,  КТ=7 дм, МК=10 см. Знайти S.

S=(МР+КТ):2*МК=(7+27):2*10=170 см²