Радіус кола вписаного в трикутник дорівнює 2 см, а периметр трикутника 16 см. знайдіть площу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Погорелов Владимир.

Ответ:

AB=BC. AB = 2*2= 4 AC=16 (AB+BC) = 16-8= 8.

Площа = 4*4*4 = 64.

Объяснение: