Решите срочно !! на завтра нужно )) Пожалуйста!!!!!!! 1. Сторони прямокутного трикутника дорівнюють

6 см, 8 см, 10 см . Знайдіть радіус кола , вписаного в цей трикутник . 2. У трикутнику АВС кут А дорівнює 60 градусів. радіус кола , вписаного в трикутник АВС , дорівнює 2,7 см . Знайдіть відстань від центра кола до вершини А трикутника АВС. 3. Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 28 см. Точкою дотику вписаного колавона ділиться у відношенні 4:3 , починаючи від вершини трикутника . Знайдіть периметр трикутника .

Ответы на вопрос

Отвечает Касенчук Егор.

1. Площадь треугольника найдем по формуле Герона
Полупериметр р=0,5(6+10+8)=12 см.
S=√12(12-6)(12-10)(12-8)=24 см²
S=0,5·p·r
0,5·12·r=24
r=4 см