Ширина прямокутника в 7 разів менше довжини прямокутника. Знайти площу прямокутника, якщо периметр

його дорівнює 192см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Ваня.

Ответ:

S= 1008 см²

Объяснение:

Нехай ширина прямокутника х, тоді довжина 7х. Периметр прямокутника 2(х+7х), що дорівнює 192 см.

Маємо рівняння:

2(х+7х)=192

2*8х=192

8х=96

х= 12

Ширина прямокутника х=12 см, довжина 7х=7*12=84 см.

Площа прямокутника: S=a*b, де а - ширина прямокутника, b-довжина.

S= 12*84=1008 см²

Відповідь: S= 1008 см²

Отвечает Surnina Nastya.

Ответ:

S=1008 см²

Объяснение:

пусть ширина b=x см,тогда

длина а=7х см

Периметр Р=192 см

площадь S=?

P=2(a+b)

192=2(7x+x)

192=16x

x=192:16

x=12 см ширина

длина а=7×12=84 см

S=a×b

S=84×12=1008 см²