Периметр прямокутника дорівнює 198 м. Відомо, що одна сторона у 8 разів (-и) більша від іншої.


Ответы на вопрос

Отвечает Таймазов Артур.

Ответ:

Объяснение:

Периметр прямокутника сума усіх сторін(2*(a+b)), нехай одна сторона - х, тоді інша - 8х, складемо рівняння:

2(8x+x) = 198

2*9x = 198 (* - помножити)

18x = 198

x = 198 / 18 (/ - поділити)

x = 11, отже, менша сторона прямокутника дорівнює 11м., тоді більша сторона дорівнює 8х = 8*11 = 88м

Відповідь: 11м, 88м, 11м, 88м (у прямокутника 4 сторони, 2 протилежні  рівні між собою)

Отвечает Гайнанова Адель.

Ответ:

а=11см

b=88см

Объяснение:

Р=2(а+b)

Нехай а=х(м), тоді b=(8x)м.

2(х+8х)=198

9х=198:2

9х=99

х=99:9

х=11

а=11(см)

b=11*8=88(см)