Оберіть вірне рішення змінної k, при якому вирази 20k-1 і 19+18k рівні


Ответы на вопрос

Отвечает Тибейкина Полина.

Ответ:

10

Объяснение:

20k-1 = 19+18k

20k-18k = 19+1

2k = 20

k = 20/2

k = 10