У прямокутному трикутнику ABC AC = BC. Знайдіть довжину гіпотенузи, якщо висота проведена до неї

дорівнює 6 см. допоможітььььь​

Ответы на вопрос

Отвечает Моргачёва Настя.

Відповідь:

АВ=12см

Пояснення:

Дано:

∆АВС- прямокутний трикутник;

АС=ВС;

СL=6см висота

∠АСВ=90°

АВ=?

Розв'язання:

AC=CB, за умови.

∆АВС- прямокутний, рівнобедрений трикутник.

В рівнобедреному трикутнику висота є також медіана і бісектриса

CL -висота,та медіана

Медіана прямокутного трикутника дорівнює половині гіпотенузи.

CL=AL=LB

АВ=2*CL=2*6=12см


Отвечает Мухай Влад.

нехай висота CK,CK=6 см

оскільки трикутник рівнобедрений, то висота

CK є медіаною ,тобто AK=KB

AK =KB=CK=6см. тоді гіпотенуза AB=6+6 =12 см