знайти довжини сторін параллограма, у якого одна сторона на 8см менша за іншу, а периметр дорівнює

44см

Ответы на вопрос

Отвечает Крекотень Кристина.

Відповідь:

Нехай одна сторона х, тоді:

x+x+x-8+x-8=44

4x=28

x=

8-7=

Відповідь: 8 і

Пояснення: