Периметр рiвнобедреного трикутника дорівнює 70см. Знайдіть його сторони, якщо його бічна сторона

відноситься до основи як 5:4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Данил.

Ответ:

1) бічні сторони рівнобедренного трикутника рівні, складемо рівняння:

5х+5х+4х=70

14х=70

х=70/14=5

бічна сторона=5×5=25 см

основа=4×5=20 см

Відповідь: бічні сторони по 25 см, основа 20 см.