1. Знайти площу прямокутного трикутника, у якого один з катетів 45 см, а iнший 28 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:   630 см².  

Объяснение:

ABC - треугольник.  Угол С=90°.

a=45 см;  b=28 см.

S=1/2ab = 1/2*45*28 = 630 см².