Сторона ромба дорівнює 10см, а одна з діагоналей — 16см. Знайдіть другу діагональ ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Відповідь:

АС = 4√41 см

Пояснення:

Теорема Піфагора:

а²= b²+c².


Отвечает Семенов Александр.

Ответ: 12

Объяснение: у точці перетину діагоналі діляться навпіл. Утворюється чотири прямокутні трикутники. Розглянемо один із них. Сторона ромба - гіпотенуза трикутника, половина висоти - катет. За т. Піфагора x = √100-64 = 6см інший катет. Діагональ дорівнює 2*6 = 12