Два мотоциклісти, які зна- ходилися на відстані 5 км один від одного, одночасно виїхали B одному

напрямку. Перший Їхав зі швидкістю 30 км/год, а другий - 25 км/год. Через скільки годин перший мотоци- кліст наздогнав другого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Герман Владислав.

Відповідь:

Через 1 годину перший мотоцикліст наздогнав другого.

Покрокове пояснення:

Різниця у швидкістях двох мотоциклістів дорівнює:

30 - 25 = 5 км/год.

Відстань між мотоциклістами дорівнює 5 км.

На подолання різниці у відстані в 5 км першому мотоциклісту, що рухається зі швидкостю на 5 км/год швидше за другого потрібно:

5 / 5 = 1 година.

Перевірка:

За одну годину другий мотоцикліст проїде:

25 × 1 = 25 км.

З урахуванням того, що другий мотоцикліст знаходиться на відстані 5 км від першого, відстань між місцем старту першого мотоцикліста і місцем, куди дістанеться другий мотоцикліст через 1 годину дорівнює:

25 + 5 = 30 км.

За одну годину перший мотоцикліст проїде:

30 × 1 = 30 км.

30 км = 30 км.

Все вірно.