Сторони трикутника дорівнюють 10 см і 6 см, а кут між ними 120°. Знайдіть третю сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кочнев Максим.

Ответ:

Ответ:

14см

Объяснение:

а=√(b²+c²-2ac*cos120°)=

=√(36+100-120*(-1/2))=√(136+60)=√196=14см