1) У трикутнику АВС кут А: кутВ: кутС=2:3:4 Знайдіть ці кути. 2)Знайдіть кути рівнобедреного

трикутника,якщо кут при основі на 20° більший за кут при вершині.3)Знайдіть кути рівнобедреного трикутника, якщо один з них дорівнює:1)26°; 2)98;Помогите пожалуйста (Нужно полное розвязание)✅​

Ответы на вопрос

Отвечает Алейникова Арина.

Ответ:

Объяснение:

1) ∠А=2х°,  ∠В=3х°,  ∠С=4х°.

2х+3х+4х=180

12х=180;  х=15.

∠А=30°,  ∠В=45°,  ∠С=60°.

2) Кут при вершині ∠2=х°,  кути при основі ∠1=∠3=х+20°.

х+х+20+х+20=180°

3х=140;  х=46 2/3°

∠2=46  2/3°;  ∠1=∠3=46 2/3° + 20=66 2/3°

3)

Якщо кут при вершині ∠2=26°, тоді кути при основі

∠1=∠3=(180-26):2=77°;  якщо кути при основі ∠1=∠3=26°, тоді кут при вершині ∠2=180-26-26=128°.

Якщо ∠2=98°, тоді ∠1=∠3=(180-98):2=41°