Відстань між точками А і В дорівнює d. Знайдіть х, якщо:A(-1; x; 2), B (3; 2x; 5), d=10;


Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Мадина.

Ответ:

х=5√3

Пояснення:

d²=(Xa-Xв)²+(Уа-Ув)²+(Za-Zв)²;

(-1-3)²+(х-2х)²+(2-5)²=10²

(-4)²+(-х)²+(-3)²=100

16+х²+9=100

х²=100-25

х=√75

х=5√3