Один з кутів трикутника втричі більший за другий та на 25 градусів менший за третій. Знайдіть ці

кути

Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Иляна.

Ответ:

93°   31°    56°

Объяснение:

Нехай ∠2=х°,  тоді ∠1=3х°,  ∠3=х+25°.

х + 3х + х+25 = 180

5х=155;  х=31

∠1=31*3=93°

∠2=31°

∠3=31+25=56°