Прямокутник і квадрат мають однакові площі. Одна зі сторін прямокутника дорівнює 4 см, а сторона

квадра- та - 8 см. Знайдіть другу сторону прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Лисюк Сергій.

Ответ:

16 см

Объяснение: а- сторона яку треба знайти

Sкв= 8*8 = 64см^2

так як Sкв=Sпрям

Sпрям= а*в = 4*а

а =64/4 = 16см

Сподіваюся допомогла)