Побудуйте образи точок А (1; −3), В (0; −5) i C (2; 1) при паралельному перенесенні на вектор а

(-2; 1). Запишіть коор- динати побудованих точок.

Ответы на вопрос

Отвечает Хулпа Маша.

Ответ:

Для паралельного перенесення точки на вектор, необхідно додати координати вектора до координат вихідної точки. Таким чином, координати нової точки будуть:

Для точки А: (1, -3) + (-2, 1) = (-1, -2)

Для точки В: (0, -5) + (-2, 1) = (-2, -4)

Для точки С: (2, 1) + (-2, 1) = (0, 2)

Отже, нові координати точок будуть:

A (-1, -2)

B (-2, -4)

C (0, 2)