ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!! С ПОЛНЫМ ОБЪЯСНЕНИЕМ!!! 1. Побудуйте образи точок А (1;

–3), В (0; –5) і С (2; 1) при паралельному перенесенні, що задане формулами х′ = х – 2, у′ = у +1. Запишіть координати побудованих точок. 3. Дано промінь ОА і точку В, що йому не належить. Побудуйте промінь, симетричний даному відносно точки В. 5. Дано відрізок АВ і точку О, яка йому не належить. Побудуйте відрізок А1В1, який є образом відрізка АВ при повороті; а) на кут 50° навколо точки О за годинниковою стрілкою; б) на кут 130° навколо точки О проти годинникової стрілки.

Ответы на вопрос

Отвечает Задорожна Татьяна.

Ответ:

9 11/12-3 10/12=(9-3)+(11/12-10/12)=6+1/2. Ответ: 6 1/12

9 11/15-4=(9-4)+11/15=5 11/15

Ответ: 5 11/15

8 3/17-4 11/17=139/17-79/17=60/17= 3 9/17

Ответ: 3 9/17

10 15/16-3 15/16=(10-3)+(15/16-15/16)=7. Ответ:7

11- 5/18=198-5/18=193/18=10 13/18.

Ответ: 10 13/18

21-8 7/15=21- 127/15=188/15=12 8/15. Ответ: 12 8/15

Объяснение:

нібито так?