СРОЧНО!!! Отдаю все балы что остались Площа прямокутника 102см2, а одна із сторін на 11 см менша

за другу сторону. Знайти сторони прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Карина.

Ответ:

Позначимо сторони прямокутника як x та y, де x - більша сторона, а y - менша сторона.

За умовою задачі маємо систему рівнянь:

x * y = 102 (1) - формула для площі прямокутника

x = y + 11 (2) - формула для взаємозв'язку сторін

Підставимо (2) в (1) і отримаємо:

(y + 11) * y = 102

y^2 + 11y - 102 = 0

Розв'язавши квадратне рівняння, отримаємо два корені:

y1 = -17 (не підходить, бо сторона не може бути від'ємною)

y2 = 6

Підставимо y2 = 6 в формулу (2) і отримаємо x = y + 11 = 17.

Отже, сторони прямокутника дорівнюють 6 см та 17 см

Объяснение: