Знайдіть площу трикутника, якщо висота дорівнює 10 см, а сторона до якої проведено висоту - 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Талгат Куралай.

Ответ:

30

Объяснение:

S=1/2a•hª

S=1/2•10•6=60/2=30

Отвечает Беркут Вероника.

Ответ:

30 см²

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює півдобутку висоти на сторону до якої пороведено:

S=\dfrac{1}{2} *a*h=\dfrac{1}{2} *6*10=3*10=30(cm^2)