Знайдіть кут між векторами (0;0;-2) i m (5; 0; 5). СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Колодочка Алёна.

Відповідь:

Пояснення:

a · b = ax · bx + ay · by + az · bz = 0 · 5 + 0 · 0 + (-2) · 5 = 0 + 0 - 10 = -10

Знайдемо довжину векторів:

|a| = √ax2 + ay2 + az2 = √02 + 02 + (-2)2 = √0 + 0 + 4 = √4 = 2

|b| = √bx2 + by2 + bz2 = √52 + 02 + 52 = √25 + 0 + 25 = √50 = 5√2

Знайдемо кут між векторами:

cos α = a·b  / |a|·|b|

cos α = -10 / 2·5√2 = - √2 / 2 ≈ -0.70