З одного пункту одночасно у протилежних напрямках вийшло два пішоходи зі швидкостями 4,6 км/год і

3,8 км/год.Через який час відстань між пішоходами буде 11,76 км? очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгошеева Елизавета.

Ответ:

1,4 часа

Пошаговое объяснение:

1) 4,6 + 3,8 = 8,4 (км/ч) - скорость удаления двух пешеходов

2) 11,76 : 8,4 = 1,4 (часа) - время через которое между пешеходами будет расстояние 11,76 км

Отвечает Steynert Dasha.

Нехай час, що пройшов з моменту їх виходу, дорівнює х годинам.

Нехай час, що пройшов з моменту їх виходу, дорівнює х годинам.За цей час перший пішохід пройшов відстань 4,6 * х км, а другий - відстань 3,8 * х км.

Оскільки пішоходи йдуть в протилежних напрямках, то відстань між ними збільшується з часом.

4.6x + 3.8x = 11.76

4.6x + 3.8x = 11.768.4x = 11.76

х=11.76/8,4

x = 1.4