З двох пунктів, відстань між якими 8,5 км, у протилежних напрямках, віддаляючись один від одного,

одночасно вирушили два пішоходи. Швидкість одного з них — 4,2 км/год, що складає 6/7 від швидкості другого. Яка відстань буде між пішоходами через 2,5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

31.25

Пошаговое объяснение:

1. 4.2 : 6 * 7 = 4.9 км/год - швидкість другого пішохода

2. 4.2 * 2.5 = 10.5 км - пройде перший пішохід за 2.5 години

3. 4.9 * 2.5 = 12.25 км - пройде другий пішохід за 2.5 години

4. 12.25 + 10.5 + 8.5 = 31.25 км - становитиме відстань між двома пішоходами через 2.5 години.