Радіус кола дорівнює 27см.Знайти довжину дуги цього кола,градусна міра якої становить 25 градусів.

варіанти відповіді а) 45π/2 б)45π/4 в)15π/4 г)15π/2 максимальне пояснення

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Ивана.
Длина дуги L=πRα/180=π*27*25/180=15π/4