Даний прямокутний трикутник ABC, гострий кут A дорівнює 60°, кут В дорівнює 90° сторона AB дорівнює

13 см. Обчисли сторону AC.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухутдинов Слава.

Ответ: 26

Объяснение: кут С = 30° (180-90-60)

1)Знаємо властивість: катет, що лежить проти кута 30° дорівнює половині гіпотенузи. Проти кута 30° лежить катет АВ, довжина якого 13, отже гіпотенуза 26

2) За косинусом кута 60° маємо відношення 1/2 (косинус 60) = АВ/АС; АС=2АВ=26(АВ=13)