Даний прямокутний трикутник ABC, гострий кут A дорівнює 45°, сторона AB дорівнює 5 см. Обчисли

сторону AC.

Ответы на вопрос

Отвечает Смык Максим.

Ответ:

5√2 см

Объяснение:

Дано ΔАВС, ∠В=90°, ∠А=45°,  АВ=5 см. Знайти АС.

∠С=90-45=45°, отже, ΔАВС - рівнобедрений, ВС=АС=5 см.

За теоремою Піфагора

АС=√(АВ²+ВС²)=√(25+25)=√50=5√2 см