Човен плив 2 год зі швидкістю 13,2 км/год і 3 години - зі швидкістю 12,3 км/год. Знайти середню

швидкість човна на всьому шляху. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Селютин Родион.

1) 13,2 · 2 = 26,4 (км) - путь лодки за 2 часа;

2) 12,3 · 3 = 36,9 (км) - путь лодки за 3 часа;

3) 26,4 + 36,9 = 63,3 (км) - весь путь лодки;

4) 2 + 3 = 5 (ч) - время движения;

5) 63,3 : 5 = 12,66 (км/ч) - средняя скорость лодки на всём пути.

Выражение: (13,2 · 2 + 12,3 · 3) : (2 + 3) = 12,66.

Вiдповiдь: 12,66 км/год - середня швидкість човна на всьому шляху.