Човен плив 2 години зі швидкістю 13,2 км/год і 3 години зі швидкістю 12,3 км/год. Знайти середню

швидкість човна на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирова Софья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 13,2 * 2 = 26,4 (км) - проплыл за 2 часа

2) 12,3 * 3 = 36,9 (км) - проплыл за 3 часа

3) 2 + 3 = 5 (ч) - плыл всего

4) (26,4 + 36,9) : 5 = 63,3 : 5 = 12,66 (км/ч) - средняя скорость на всём пути

Отвечает Павлов Рома.

Ответ:

1) 13,2 · 2 = 26,4 (км) - шлях човна за 2 години;

2) 12,3 · 3 = 36,9 (км) - шлях човна за 3 години;

3) 26,4 + 36,9 = 63,3 (км) - увесь шлях човна;

4) 2 + 3 = 5 (ч) - час руху;

5) 63,3 : 5 = 12,66 (км/ч) - средня швидкість човна на всьому шляху;

(13,2 · 2 + 12,3 · 3) : (2 + 3) = 12,66.