Площа трикутника ABC 54см². Знайти сторону цього трикутника, якщо довжина висоти, проведеної до неї

дорівнює 12см. Терміновооо, і якщо можете, то будь ласка, позначте що да як на трикутнику. Дякую♡​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Кристина.

Ответ:

9 см

Объяснение:

За формулою а= 2S/h, де а - сторона трикутника, S- площа, h - висота.

а= 2•54/12 = 54/6 = 9