В рівнобедреному трикутнику бічна сторона 15 см, а основа 24 см. Знайти площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Сагынбаев Азамат.

Дано:

В рівнобедреному трикутнику бічна сторона 15 см, а основа 24 см

Знайти:

S трикутника = ?

Розв’язок:

за теоремою Піфагора

h = √(15^2 - (24/2)^2) = √(225 - 144) = √81 = 9 см

S = (1/2) * 24 * 9 = 108 см^2

Відповідь: Площа трикутника дорівнює 108 см^2

Отвечает Калдыбай Амина.

Ответ:

Объяснение:

Усе на фото