ДАЮ 50 БАЛЛОВ СРОЧНО Основи прямокутної трапеції дорівнюють 8 см і 16 см, а більша з бічних

сторін — 17 см. Знайдіть площу трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшина Даша.
Для знаходження площі прямокутної трапеції можна використовувати формулу:

Площа = (сума основ * висота) / 2

У вашому випадку, сума основ дорівнює 8 см + 16 см = 24 см, а висоту ми покищо не знаємо. Однак ми можемо використовувати те, що більша з бічних сторін (17 см) є висотою трапеції.

Тепер підставимо ці значення в формулу:

Площа = (24 см * 17 см) / 2

Площа = (408 см²) / 2

Площа = 204 см²

Отже, площа прямокутної трапеції дорівнює 204 квадратним сантиметрам.
Отвечает Решетицкий Андрей.

Ответ:      180 см².

Объяснение:

ABCD - трапеция

ВС=8 см

AD=16 см

СD=17 см

∠А=∠B=90°

************

S(ABCD0 = ?

Решение

Проведем СH⊥AD.

Из ΔСВР по т. Пифагора CH=√(CD²-DH²) =>

DH=AD-BC = 16-8 = 8 см. Тогда

CH=√(17²-8²) = √(289-64) = √225  = 15 см.

S(ABCD)=CH(ВС+AD)*2 = 15( 8+16)/2 = 15*24/2 = 15*12 = 180 см².